pátek 20. června 2008

Díky Bene . . .

Podle interní informace ze šatny týmu USA se do Švédska vrátil na příkaz Generálního manažera a trenéra amerického výběru Tomgamea asistent Ben Jones. A Tomgame asi věděl, co dělá, protože v polovině veledůležitého zápasu se Slovenskem prohrávali Američané 0:2. Zhruba ve 32. minutě přišel na střídačku kustod týmu a od té chvíle hrál americký výběr jako vyměněný. Kromě hráčů a realizačního týmu USA neměl nikdo tušení, co se děje. Jones v šatně na hráče začal neskutečně křičet, poskakoval kolem nich, plácal hráče po zádech, stáhl hru na tři pětky a ze šatny řídil střídání ve 3.třetině de facto sám. A jeho přítomnost, která nám všem unikla, protože zůstal v šatně, byla znát. 9:18 - to je čas, přerušený přestávkou, který potřebovali hráči USA pod utajeným vedením Jonese na obrat . . . Když zazněla třetí siréna, na kostce svítilo USA - SVK 3:2 !!! Jak se nám podařilo zjistit, šatnou prolétl opravdu vítr. A odvál špatnou náladu nejen hráčům. Dokonce ve Státech nedotknutelný Tomgame odešel Jonesovi pro jeho oblíbený nápoj, který mu do šatny k monitoru nosil i po zbytek zápasu. Jak nám prozradil náš zdroj, hráči měli nařízeno nepodávat novinářům tuto informaci a tvářit se dál, jako by s nimi jejich Ben nebyl. Když se však informace dostala na veřejnost, bylo z toho velké pozdvižení. Díky Bene . . . . znělo dnes večer Amerikou.